AKTUALNOŚCI
 

Rekomendacje na Facebook
[dodano przez: Michał Mazurek]
Jeśli są państwo zadowoleni z naszej współpracy, prosimy kliknąć na przycisk poniżej, aby polecić nas na największym na świecie portalu społecznościowym jakim jest Facebook


 
 
  Numer telefonu: 500 875 900


 

Program partnerski
[dodano przez: Michał Mazurek]

Przy każdej usłudze serwisowej, możemy wręczyć Państwu kupon rabatowy na zakup okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych z 20% zniżką w salonach optycznych sieci Optyk SOKOLI WZROK lub Vision Optyk ważny przez 3 miesiące.

 
 

Obsługa informatyczna firm
[dodano przez: Michał Mazurek]

Zapraszamy do zapoznania się z nową, atrakcyjną ofertą umowy serwisowej dla firm - czytaj więcej!

 
CERTYFIKATY MICROSOFT
 

Zmiany na rynku IT zachodzą błyskawicznie i nawet ukończone studia informatyczne nie stanowią już dziś gwarancji posiadania bieżącej wiedzy informatycznej.
serwis komputerowy sopot, serwis laptopów sopot, odzyskiwanie danych sopot
Do osiągnięcia stabilnej pozycji w branży IT niezbędne jest nieustanne poszerzanie umiejętności teoretycznych i praktycznych z równoczesną możliwością udokumentowania swoich kwalifikacji.

Certyfikaty:

https://mcp.microsoft.com/Anonymous/Transcript/Validate

Transcript ID: 840998
Access Code:
12345678

 

Kliknij na certyfikat aby powiększyć :
pogotowie komputerowe sopot, naprawa laptopów sopot, usługi informatyczne sopot

Microsoft Certified Professional

Certyfikat MCP pozwala na sprawdzenie i potwierdzenie poziomu umiejętności pracy z produktami i technologiami Microsoft. Dzięki temu posiadacze takich certyfikatów wyróżniają się w branży IT i są uznawani za wysokiej klasy specjalistów, którzy potrafią skutecznie wdrażać rozwiązania biznesowe oparte na technologiach Microsoft, zarówno w swojej rodzimej firmie, jak i u klienta. Certyfikat MCP to potwierdzenie wiedzy i doświadczenia. Jest on uznawany w branży informatycznej przez pracodawców, klientów oraz innych specjalistów IT.

Microsoft Certified Professional (MCP)
Microsoft Certified Desktop Support Technician (MCDST)

Tytuł MCDST świadczy o umiejętnościach wspierania użytkowników Microsoft Windows XP i rozwiązywania problemów pojawiających się w środowiskach działających w systemie operacyjnym Microsoft Windows XP.

Microsoft Certified Desktop Support Technician (MCDST)
Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)

Programy certyfikacyjne Microsoft Certified Technology Specialist umożliwiają profesjonalistom wyspecjalizowanie się w wybranych technologiach oraz wykazanie się szeroką wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie. Tytuł MCTS potwierdza umiejętności w zakresie implementowania, budowania, analizowania i rozwiązywania problemów w rozwiązaniach opartych na określonej technologii Microsoft.

Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)
Microsoft Certified IT Professional (MCITP)

Certyfikat MCITP potwierdza specjalizację w danej dziedzinie i pozwala uznać posiadacza za eksperta w zakresie efektywnej pracy z rozległą gamą technologii Microsoft.

Microsoft Certified IT Professional (MCITP)
MCTS Microsoft Windows Vista Configuration

Tytuł Microsoft Certified Technology Specialist: Windows Vista, Configuration stanowi potwierdzenie wiedzy i umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów w komunikacji sieciowej i działania aplikacji w systemie Windows Vista.

MCTS Microsoft Windows Vista Configuration
MCITP Enterprise Support Technician

Certyfikat Microsoft Certified IT Professional: Enterprise Support Technician potwierdza wysoki poziom wiedzy i umiejętności potrzebnych do wdrażania i wspierania systemu operacyjnego Windows Vista. Kandydaci powinni być biegłymi we wdrażaniu Windows Vista, zarządzaniu bezpieczeństwem, rozwiązywaniu problemów sieciowych oraz powinni posiadać 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale help desku drugiego poziomu.

MCITP Enterprise Support Technician
 Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA)
w trakcie..

Brakujący egzamin (70-291)
(I połowa roku 2016)

Certyfikat Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA) stanowi potwierdzenie umiejętności w zakresie administracji środowiskami działającymi w systemach Microsoft Windows i usuwaniu ewentualnych problemów.Firma Microsoft wypracowała uznawany na całym świecie program certyfikacyjny. Uzyskanie certyfikatu Microsoft potwierdza ściśle określony poziom wiedzy z zakresu produktów i technologii Microsoft.
Osoby legitymujące się certyfikatem IT rozpoznawane są jako najwyższej klasy specjaliści, którzy potrafią wdrażać i utrzymywać zaawansowane rozwiązania Microsoft.

Certyfikaty Microsoft są uznawane na całym świecie, dlatego nazywamy je "międzynarodowym prawem jazdy na rynku IT".Kliknij tutaj aby obejrzeć dyplomy, potwierdzające ukończenie szkoleńJeśli mają Państwo jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Zadaj pytanie  Zgłoszenie serwisowe (dla klientów spoza Trójmiasta)
STRONA GŁÓWNA  |  NAPRAWA LAPTOPÓW  |  ODZYSK. DANYCH  |  REFERENCJE  |  KONTAKT
Copyright © 2019 mobilni-serwisanci.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.