AKTUALNOŚCI
 

Rekomendacje na Facebook
[dodano przez: Michał Mazurek]

Jeśli są państwo zadowoleni z naszej współpracy, prosimy kliknąć na przycisk poniżej, aby polecić nas na największym na świecie portalu społecznościowym jakim jest Facebook


 
 
  Numer telefonu: 500 875 900


 

Program partnerski
[dodano przez: Michał Mazurek]

Przy każdej usłudze serwisowej, możemy wręczyć Państwu kupon rabatowy na zakup okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych z 20% zniżką w salonach optycznych sieci Optyk SOKOLI WZROK lub Vision Optyk ważny przez 3 miesiące.

 
 

Obsługa informatyczna firm
[dodano przez: Michał Mazurek]

Zapraszamy do zapoznania się z nową, atrakcyjną ofertą umowy serwisowej dla firm - czytaj więcej!

 
AUTORYZOWANE SZKOLENIA MICROSOFT
 

Szkolenia przygotowują do zdawania egzaminów upoważniających do otrzymania certyfikatów Microsoft. Zajęcia na szkoleniach prowadzone są przez autoryzowanych trenerów posiadających tytuł Microsoft Certified Trainer.
pogotowie komputerowe gdynia, naprawa laptopów gdynia, usługi informatyczne gdynia
Kliknij na dyplom aby powiększyć, lub na nazwę szkolenia aby zobaczyć konspekt :

MS-2285 Installing, Administering, and Configuring Microsoft Windows XP Professional

Cel szkolenia:

Poznanie podstawowych zagadnień z zakresu administrowania systemem Microsoft Windows XP Professional. Zdobycie umiejętności niezbędnych do instalacji, zarządzania i utrzymania systemu Microsoft Windows XP Professional. Poznanie elementów ułatwiających codzienną obsługę Microsoft Windows XP Professional.

MS-2285 Installing, Administering, and Configuring Microsoft Windows XP Professional
MS-2261 Supporting Users Running Microsoft Windows XP Desktop Operating Systems
serwis notebooków gdynia, informatyk gdynia, naprawa dysku twardego gdynia
Cel szkolenia:

Poznanie podstawowych zagadnień z zakresu administrowania systemem Microsoft Windows XP Professional. Zdobycie umiejętności niezbędnych do instalacji, zarządzania i utrzymania systemu Microsoft Windows XP Professional. Przedstawienie dostępnych sposobów komunikacji i zasad konfiguracji systemu Microsoft Windows XP Professional do pracy w sieci. Poznanie elementów wpływających na pracę systemu oraz ułatwiających codzienną obsługę Microsoft Windows XP Professional. Zdobycie umiejętności pozwalających na rozwiązywanie problemów związanych z pracą systemu..

MS-2261 Supporting Users Running Microsoft Windows XP Desktop Operating Systems
MS-2262 Supporting Users Running Applications on Microsoft Windows XP

Cel szkolenia:

Zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi wspieranie użytkowników pracujących z aplikacjami w Microsoft Windows XP. Zdobycie umiejętności pozwalających na wykrywanie i rozwiązywanie problemów z podstawowymi aplikacjami wykorzystywanymi na stacjach klienckich z systemem Windows XP.

MS-2262 Supporting Users Running Applications on Microsoft Windows XP
MS-5115 Installing and Configuring the Windows Vista Operating System

Cel szkolenia:

Zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami instalacji i konfiguracji systemu operacyjnego Windows Vista. Zdobycie umiejętności pozwalających na przeprowadzenia instalacji oraz migracji do Windows Vista. Nauczenie podstawowych czynności w pracy z systemem Windows Vista. Zapoznanie z konfiguracją przeglądarki internetowej.

MS-5115 Installing and Configuring the Windows Vista Operating System
MS-5116 Configuring Windows Vista Mobile Computing and Applications

Cel szkolenia:

Zapoznanie z konfiguracją aplikacji i narzędzi w systemie Windows Vista. Zdobycie umiejętności pozwalających na konserwacje i optymalizację systemu operacyjnego Windows Vista. Nauczenie konfiguracji aplikacji Windows Vista Media oraz aplikacji produkcyjnych Windows Vista. Zapoznanie z ustawieniami Windows Vista do pracy na komputerach przenośnych i komputerach Tablet PC.

MS-5116 Configuring Windows Vista Mobile Computing and Applications
MS-2273 Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Environment

Cel szkolenia:

Poznanie podstawowych zagadnień z zakresu administrowania zasobami w środowisku Microsoft Windows Server 2003. Zdobycie umiejętności niezbędnych do zarządzania użytkownikami, grupami i zasobami. Zapoznanie z konfiguracją i utrzymaniem usług drukowania. Zdobycie umiejętności pozwalających na wykorzystanie scentralizowanego modelu zarządzania środowiskiem sieciowym w domenie Windows Server 2003. Nauczenie metod pozwalających na biegłe zarządzanie i monitorowanie sprzętowymi komponentami systemu. Poznanie oprogramowania służącego do sieciowego zarządzania poprawkami oprogramowania.

MS-2273 Managing and Maintaining a Microsoft Windows Server 2003 Environment
 MS-2392 Wdrażanie infrastruktury sieci systemu Microsoft Windows Server 2003: hosty sieciowe

Cel szkolenia:

Zapoznanie z modelami warstwowymi OSI i TCP/IP. Nauczenie zasad adresowania hostów w sieciach opartych o TCP/IP. Zdobycie umiejętności tworzenia sieci, podsieci i nadsieci. Zapoznanie ze sposobami przyznawania adresów IP. Nauczenie sposobów przechwytywania ruchu sieciowego. Zapoznanie ze sposobami rozpoznawania nazw w sieciach TCP/IP.

MS-2392 Wdrażanie infrastruktury sieci systemu Microsoft Windows Server 2003: hosty siecioweMS-2396 Implementacja, zarządzanie i konserwacja infrastruktury sieciowej w Windows 2003 Server: usługi sieciowe

Cel szkolenia:

Zapoznanie z podstawowymi usługami sieciowymi. Nauczenie konfiguracji i zarządzania usługą DHCP. Zdobycie umiejętności związanych z konfiguracją i zarządzaniem usługami odpowiedzialnymi za rozpoznawanie nazw. Zapoznanie z trasowaniem i jego rolą w infrastrukturze sieciowej. Nauczenie konfiguracji dostępu zdalnego do sieci. Zdobycie umiejętności pozwalających na zabezpieczenie ruchu w sieci.

MS-2396 Implementacja, zarządzanie i konserwacja infrastruktury sieciowej w Windows 2003 Server: usługi sieciowe
serwis komputerowy gdynia, serwis laptopów gdynia, odzyskiwanie danych gdynia

Kliknij tutaj, aby obejrzeć certyfikatyJeśli mają Państwo jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Zadaj pytanie  Zgłoszenie serwisowe (dla klientów spoza Trójmiasta)
STRONA GŁÓWNA  |  NAPRAWA LAPTOPÓW  |  ODZYSK. DANYCH  |  REFERENCJE  |  KONTAKT
Copyright © 2019 mobilni-serwisanci.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.