Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Trójmiasta - przed i po naprawie

Zadzwoń

Godziny otwarcia

8:00 - 18:00

Certyfikaty

Zmiany na rynku IT zachodzą błyskawicznie i nawet ukończone studia informatyczne nie stanowią już dziś gwarancji posiadania bieżącej wiedzy informatycznej. 

Do osiągnięcia stabilnej pozycji w branży IT niezbędne jest nieustanne poszerzanie umiejętności teoretycznych i praktycznych z równoczesną możliwością udokumentowania swoich kwalifikacji.

Certyfikaty:

https://mcp.microsoft.com/Anonymous/Transcript/Validate

  • Transcript ID: 840998
  • Access Code: 12345678

Microsoft Certified Professional

Certyfikat MCP pozwala na sprawdzenie i potwierdzenie poziomu umiejętności pracy z produktami i technologiami Microsoft. Dzięki temu posiadacze takich certyfikatów wyróżniają się w branży IT i są uznawani za wysokiej klasy specjalistów, którzy potrafią skutecznie wdrażać rozwiązania biznesowe oparte na technologiach Microsoft, zarówno w swojej rodzimej firmie, jak i u klienta. Certyfikat MCP to potwierdzenie wiedzy i doświadczenia. Jest on uznawany w branży informatycznej przez pracodawców, klientów oraz innych specjalistów IT.

Microsoft Certified Desktop Support Technician (MCDST)

Tytuł MCDST świadczy o umiejętnościach wspierania użytkowników Microsoft Windows XP i rozwiązywania problemów pojawiających się w środowiskach działających w systemie operacyjnym Microsoft Windows XP.

Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS)

Programy certyfikacyjne Microsoft Certified Technology Specialist umożliwiają profesjonalistom wyspecjalizowanie się w wybranych technologiach oraz wykazanie się szeroką wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie. Tytuł MCTS potwierdza umiejętności w zakresie implementowania, budowania, analizowania i rozwiązywania problemów w rozwiązaniach opartych na określonej technologii Microsoft.

Microsoft Certified IT Professional (MCITP)

Certyfikat MCITP potwierdza specjalizację w danej dziedzinie i pozwala uznać posiadacza za eksperta w zakresie efektywnej pracy z rozległą gamą technologii Microsoft.

MCTS Microsoft Windows Vista Configuration

Tytuł Microsoft Certified Technology Specialist: Windows Vista, Configuration stanowi potwierdzenie wiedzy i umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów w komunikacji sieciowej i działania aplikacji w systemie Windows Vista.

MCITP Enterprise Support Technician

Certyfikat Microsoft Certified IT Professional: Enterprise Support Technician potwierdza wysoki poziom wiedzy i umiejętności potrzebnych do wdrażania i wspierania systemu operacyjnego Windows Vista. Kandydaci powinni być biegłymi we wdrażaniu Windows Vista, zarządzaniu bezpieczeństwem, rozwiązywaniu problemów sieciowych oraz powinni posiadać 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale help desku drugiego poziomu.

Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA)

w trakcie…

Brakujący egzamin (70-291)

Certyfikat Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA) stanowi potwierdzenie umiejętności w zakresie administracji środowiskami działającymi w systemach Microsoft Windows i usuwaniu ewentualnych problemów.

Firma Microsoft wypracowała uznawany na całym świecie program certyfikacyjny. Uzyskanie certyfikatu Microsoft potwierdza ściśle określony poziom wiedzy z zakresu produktów i technologii Microsoft. Osoby legitymujące się certyfikatem IT rozpoznawane są jako najwyższej klasy specjaliści, którzy potrafią wdrażać i utrzymywać zaawansowane rozwiązania Microsoft.

Certyfikaty Microsoft są uznawane na całym świecie, dlatego nazywamy je „międzynarodowym prawem jazdy na rynku IT”.