Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Trójmiasta - przed i po naprawie

Zadzwoń

Godziny otwarcia

8:00 - 18:00

O firmie

W przypadku odzyskiwania danych:

jako nieliczni w tej dziedzinie, dysponujemy profesjonalnym pomieszczeniem (clean room klasy 100). Dane zawarte na nośnikach traktujemy zawsze jako poufne. Sprawdź nas! Zanim odzyskamy dane otrzymasz wycenę.

W przypadku serwisowania laptopów:

jeżeli Państwa problem dotyczy oprogramowania, lub uszkodzonych matryc czy klawiatur w laptopach, to naprawę najczęściej wykonujemy na miejscu u klienta po umówieniu terminu wizyty naszego serwisanta (z reguły tego samego lub następnego dnia). Jeżeli wykonanie naprawy u klienta okaże się niemożliwe (poważniejsze uszkodzenia mechaniczne), z miłą chęcią odbierzemy sprzęt od Państwa i dostarczymy z powrotem naprawiony.

Na każdy pobierany sprzęt wypisywane jest zlecenie wykonania usługi, a w nim wyszczególnione są informacje o pobieranych przedmiotach. Każde zlecenie wykonania usługi jest opatrzone pieczątką i podpisane przez pracownika.

Dane zawarte na nośnikach traktujemy zawsze jako poufne.

Posiadamy zaplecze serwisowe o dużej wydajności. Dbamy o rozwój technologiczny, dokładność i profesjonalizm co pozwala nam na sprawną obsługę zleceń w krótkim czasie. Dążymy do 100% bezawaryjności, dlatego każde urządzenie przed oddaniem klientowi jest poddawane testom.

Rok założenia 2007.